Наша цьогорічна відпустка: Збараж і Трускавець

Тиждень тому ми повернулися з невеликої мандрівки-відпустки. Щодня я збиралася про неї написати, але вир щоденних справ і якихось нових думок відносив мене все далі й далі від білого файлика… Тож сьогодні я вирішила сісти й розповісти хоч щось :)
IMG_20150512_192722
Почалося все — як у нас часто буває — із дива. Моя сестричка, що живе у Бельгії, вирішила провести відпустку в Трускавці — й запросила нас також! Знаючи, що цього року в нас не буде іншої можливості відпочити, вони з чоловіком повністю взяли на себе витрати. Я допомагала обирати та бронювати готель, готувалася до поїздки, але до кінця так і не могла повірити, що все це відбувається насправді. Чогось я вперто продовжую не вірити в дива — цілком нелогічно з огляду на те, як часто вони в нашому житті трапляються!:)

Спершу це були два дні у Збаражі, в гостях у Надійки та Ігоря (а також, звісно, Богдани — думаю, наш Сашко напевно переконаний, що він гостював саме у неї :) Отут Надійка їх показувала :) ).
Ми гуляли у парку поблизу Замка, і навіть потрапили всередину. Сашко був у захваті від старовинної зброї та обладунків!
IMG_0593  **IMG_0598
Чесно скажу, що це були непрості дні через хворобу наших дітей та її наслідки для тих, хто нас гостинно прийняв… Це принесло нам чимало хвилювань, але й важливий урок: навіть за найменшої епідеміологічної небезпеки зустрічатися з іншими дітьми — таки НЕ варто.

Отже, хворі, але щасливі, ми вирушили до Трускавця.
*IMG_0652
Ми опинилися там вперше, і він нас таки підкорив. Особливо мене — бо я всюди бігала з фотоапаратом і полювала на кожен гарний будиночок! Шкода, що я поки не вмію передавати у знімках того, що бачу. Але ці дерев’яні будинки з химерними дашками!
*IMG_0695
*IMG_0697
Ці круті вулички! (завдяки їм я таки трохи прийшла у форму:) ) Ця атмосфера відпочинку та спокою, ці щоденні прогулянки по воду і десятки людей з поїльниками, ці прегарні спокійні жінки та жваві діти! :) А привітні місцеві жителі! А персонал готелю “Маріот”, де ми жили, і який змінив усі мої уявлення про український сервіс! Втім, готель заслуговує на детальнішу розповідь. Але якщо коротко — він ідеальний :) Персонал надзвичайно уважний та привітний, їжа дуже смачна (мало не щодня мені хотілося йти до повара й вимагати в нього рецепт), всюди по-справжньому чисто та охайно. Словом, щиро всім раджу.

І, звісно, я була дуже рада провести цей час із сестрою. Так само раділи й діти, які за час відпочинку вже повністю її визнали й прониклися довірою (цьому, звісно, сприяли численні подарунки та гостинці!)
*IMG_0829 З цього відпочинку в нас із нею нема жодної спільної фотографії, але не в тому суть… Я можу розповідати про неї довго, але є речі, які не слід виносити у віртуальний простір. Скажу просто, що це таке велике щастя — рідна сестра. Із таким золотим серцем і дбайливими руками. Втілення діяльної любові, допомоги й турботи. От буквально: коли я чую “діяльна любов”, то бачу внутрішнім поглядом саме її та ще одну чудову дівчину, яка стала феєю-хрещеною для нашої Ясі.

Останній наш вечір у Трускавці був якимсь неймовірно прекрасним. Стало вже досить тепло й сонячно, ми гуляли містом і зайшли до “Львівської майстерні шоколаду”. Я чомусь побувала там вперше, і була, звісно, вражена дизайном. Ми милувалися, наче в музеї, а тоді замовили кому десерт, кому каву, а кому – дві цукерки у невеликій мисочці :)
*IMG_0866
Смакота! Але, якщо чесно, я навіть не знаю, чим я насолоджувалась більше – вишуканим десертом “із чоколятою” чи мереживною скатертиною на столі. Треба вже навчитися самій їх плести, як от золоторука Юля!
У той самий вечір я попросила чоловіка клацнути мене з дітьми на фоні чергового дерев’яного будинку – на знак того, що я дійсно там була! І все це було насправді.
*IMG_0877
Як і кожна моя мандрівка, ця мені вже здається яскравим сном або цікавим фільмом, але сил і натхнення я вже маю значно більше. Слава Богу! І вам бажаю чудового відпочинку цього літа – в дорозі чи вдома!

2 thoughts on “Наша цьогорічна відпустка: Збараж і Трускавець

  1. Julia Skrebniova

    Любочко, а все-таки яка у вас чудова поїздка вийшла!!! Всією сім”єю на відпочинок – це і моя мрія))) А як приємно і несподівано було і своє ім”я надибати у твоїй блогодомівці!!! Дякую, тобі!!! Цьом!!

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *