Житіє преп. Марії Єгипетської для дітей

Взагалі-то цього року я ще не збиралася розповідати Сашкові про преподобну Марію Єгипетську, автоматично вважаючи, що йому “ще рано”. Але побачила у стрічці посилання на її коротке житіє-розмальовку, створену спеціально для дітей, і передумала. Тим більше, що її дійсно можна назвати просто “великою грішницею”, не уточнюючи характеру її гріхів…
Сашка якраз так тривожить тема гріха і прощення, тема “поганих”: Чи може “поганий” стати “хорошим”? І коли сам він робить щось не те, то миттєво провалюється у зневіру, ніби все втрачено: “я поганий”! Я ж побиваюся про себе, бо все це “мої гени”, а вголос пояснюю, що нічого страшного, що Бог пробачає все, головне – покаятися і попросити в Нього допомоги. Розповідала і про святих, що спершу були розбійниками. І от преподобна Марія – це теж чудовий приклад.
Остання грішниця, що стала великою святою.
Такий неймовірний приклад покаяння-переміни, і великої надії для всіх нас.
IMG_20150317_155929

Розмальовку можна безкоштовно завантажити тут, а для дорослих є коротка стаття, або повне житіє. А от стаття мого чоловіка про особливості служби, яка сьогодні ввечері звершується у православних церквах і має назву “Маріїне стояння”.

2 thoughts on “Житіє преп. Марії Єгипетської для дітей

 1. sine-linea

  Привіт. Почитала ваші з отцем статті (бо в тебе теж тут міні-стаття, вважаю :) ).
  Замість коментаря на них – один з моїх улюблених “духовних стихів” (нібито XVII століття).
  Трохи не таке, як у Каноні, але на ту ж тему.
  https://ololo.fm/search/Клиросный+Хор+“орфос”/Душе+Моя

  Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *