Петрів піст із дітьми: найпростіший календар, цікава настільна гра та інше

От і починається найдовший (іноді) та найлегший (завжди) піст на честь Апостолів Христових! Ми з дітьми вже так полюбили прості календарі-лічильники, що без них і не постуємо)), тож я переробила згідно з новими датами наш минулорічний календар. Можете завантажити його українською мовою тут Календар Апостольського посту_2018 , російською мовою – тут Календарь Апостольского поста_2018 , а за новим стилем – тут Календарь Апостольского поста_2018_НС, і вже завтра починати замальовувати рибок.
2018-06-03 17.56.29

Протягом посту знову плануємо читати книгу Діянь та слухати коментарі до неї о. Костянтина Пархоменка. Звісно, слухаємо подібні передачі передусім ми з чоловіком, але діти час від часу пробігають повз, або граються неподалік, і теж щось засвоюють – як потім видно з їхніх коментарів та запитань.

А ще можна погратися у таку гру про подорожі апостола Павла. Вона розрахована на вік 10+, але принцип ходилки з багатьма бонусними варіантами – все аби дійти “від Єрусалима до Рима”! – подобається і Сашку, і навіть Ясі, а призові картки з біблійними віршами викликають захват у мене :)
2018-06-03 17.27.56

Дуже багато занять та ідей, що допомагають дітям краще осмислити події з життя святих апостолів, є в англомовному інтернеті! Я складаю їх у цю папку на пінтересті – може, й ви знайдете для себе щось цікаве. Там само є посилання на присвячені апостолам тести та кросворди – чесно скажу, я їх не пройшла! Перевірте себе;)

А які у вас ідеї щодо того, як провести Петрів піст із дітьми? Поділіться ;)  Мирного вам посту, доброї дороги до свята нам усім!

Зберегти

Зберегти

Зберегти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *