Наші мрії та плани на літо! Економ-варіант:)

Кожного разу із наближенням літа мені хочеться струсити з себе все зайве та просто жити так, щоб кожен день був яскравим, а серце — завжди вдячним. Щоб виходило помічати всі щедроти, так рясно розсипані навколо. А цьогоріч це відчуття “свобода!!” особливо яскраве, бо ж у нас тепер є школяр! Другокласник уже:) Він так старанно вчився і багато працював, що тепер йому дуже кортить відпочивати, безтурботно бігати й гуляти цілими днями (що він і робить:) ). Ми з малюками, звісно, за ним не вженемося, але теж хочемо яскравого та активного літа — тому, гарно подумавши, ми склали цілий список літніх занять та розваг, які впишуться у наш скромний бюджет і принесуть чимало радісних вражень.

IMG_7065

– Якомога більше гуляти в нашому лісі! Спостерігати за його таємничим життям. Фотографувати та визначати (я це роблю через додаток iNaturalist) цікаві рослинки. Дослухатися до пташиних голосів і вчитися їх розрізняти…

IMG_7093

IMG_7082

– Регулярно навідуватися до бабусі з дідусем: поки тато робить ремонт – допомагати на городі, наїдатися домашніх овочів, зелені та ягід, хлюпатися у нагрітих сонцем баліях, бігати босоніж, фотографувати кожну квіточку…

IMG_7439

IMG_7438

– Опанувати нові активні ігри, в тому числі старовинні (щоб було цікавіше). Боюсь, що наразі я знаю лише бадмінтон… Лапта? Класики? Резиночки? А у що ви бавитеся надворі?

– Крейдою на асфальті намалювати велику спільну картину (сподіваюся, сусіди не будуть проти;) ).

– При кожній можливості їхати на наше улюблене озеро в Пущі-Водиці та купатися досхочу! (Не забувати брати з собою достатньо перекусів — щоб не спокушатися пляжним морозивом та чіпсами)

– Відвідати Природничий музей (в першу середу місяця, з 10ї до 13ї — безкоштовно!) та Київську картинну галерею (перша середа місяця з 10ї до 14ї — так само безкоштовно!).

– До Зоопарку, діти давно вже хочуть…але треба обрати неспекотний день. Якщо раптом такий неспекотний вихідний ще й припаде на ту ж таки першу середу місяця:))), то нам, багатодітним, квитки обійдуться лише у 10 грн. з носа;) До ЕнімалПарку  хочеться теж, але то вже менш бюджетно.

– В будній день погуляти у ЛеМурашнику — друзі дуже хвалять!

– Купити пух, який можна їсти (каже Яся), тобто солодку вату :)

– Зустрітися з усіма друзями, з ким давно мріялося і планувалося, але не виходило через навчання або через хвороби.

А чим би зайнятися вдома у жаркі пообіддя або дощові дні?

– Перебрати все дрібне лего, розсортувати по кольорах — і зібрати щось цікавуще за старими інструкціями (це ми вже почали;) ).

IMG_7504

– Нарешті навчитися грати в усі ті настільні ігри, що так гарно лежать у нас на поличках. Ті, що не сподобаються — сховати чи комусь віддати.

– Потроху робити гербарій із попередньо зібраних та засушених рослин.

– Малювати, даючи волю фантазії. Спробувати нові техніки. Протягом кількох днів вести мальований щоденник.

Ну й мої особисті цілі:

– Впорядкувати та автоматизувати наші ранкові та вечірні “рутини” – обов’язкові щоденні справи. Додати старшим дітям домашніх обов’язків, і зробити це так, щоб їм було цікаво.

– Опанувати кільканадцять нових страв, простих та корисних. Особливо пісних. Особливо пісних!!

– Щодня займатися рукоділлям – це дуже сильно мене заспокоює, заземлює, сповільнює і дає відчуття хоч якоїсь завершеності у наших прекрасних, але хаотичних буднях.

– Більше писати сюди, оживити мій бідолашний закинутий блог… Ділитися побаченою красою та всім тим, що так проситися бути написаним.

– Все робити спокійніше і плавніше, не боятися дихати на повні груди… Набиратися сил і сонячного світла. Зрештою, це літо. І це канікули!

А які літні плани та мрії у вас? 

Зберегти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *