Category Archives: Граємося

Наш Різдвяний календар

Цьогоріч ми з Сашком вперше зробили справжній Різдвяний календар! (Така адаптована назва мені чомусь подобається більше, ніж традиційне “Адвент-календар;)” ) Минулого року Сашко також отримував різні цікаві завдання протягом Різдвяного Посту, але не мав,  власне кажучи, календаря. Тоді ми просто склеїли разом диво-коробочку і час від часу знаходили там завдання-сюрпризи.

К3

Цього ж року коробочка лишилася, але крім завдань там з’являються ще й фетрові кружечки з датами! Ось так:

К2

І насправді, звісно, це не просто кружечки – а прикраси для фетрової ж ялинки!

К1

Тут ще трохи бракує оздоблення, але ми надолужимо :) Ялинка поділена кольором на три частини: листопад, грудень та січень. Основа вирізана з грубого картону, зверху приклеєний фетр; викрійку куплено у shillopop.com . До звороту “кульок” прикріплені липучки, тримаються вони на шорсткому фетрі чудово – можна чіпляти не раз і міняти місцями, коли заманеться. Висить ялинка-календар високо на стіні, щоб не дістали найменші – Ясині – рученьки: аби причепити кульку, слід залізти на самий верх спорткомплексу :) Сашко у захваті!К4

Щодо завдань, то їх умовно можна поділити на кілька категорій: підготовка подарунків для рідних та друзів; спостереження за природою із замальовками до Зимового Зошита; вивчення історії Різдва (Євангеліє, пророцтва, тропар і кондак свята); добрі справи; прибирання та прикрашання оселі до свят. Сподіваюся, Сашкові буде цікаво пройти цей передріздвяний шлях. А особисто мені – дуже цікаво вже, і це занурення в дитинство стовідсотково виправдовує додаткові затрати сил та часу!

А який Різдвяний календар є у вас? ;)